Siemanko!!! Tu Julia i Wika, tym razem, razem!!! :D Jesteśmy w tym momencie u Julii, Wika płacze, bo nasza kumpela wyjecała do senatorium i wróci dopiero w maju :c Jej telefon piszczy cały czas a my nie wiemy co to jest?! WTF?! Nie wiemy co mamy jeszcze napisać ;c Za niedługo idziemy z psem Julii - Jokerem na spacer, więc bye bye!! Do zobaczonka!
Pozdrawiamy <3
Wika :3
Julia :*