sobota, 12 kwietnia 2014

Bla, bla, bla......

Siemanko!!! Tu Julia i Wika, tym razem, razem!!! :D Jesteśmy w tym momencie u Julii, Wika płacze, bo nasza kumpela wyjecała do senatorium i wróci dopiero w maju :c Jej telefon piszczy cały czas a my nie wiemy co to jest?! WTF?! Nie wiemy co mamy jeszcze napisać ;c Za niedługo idziemy z psem Julii - Jokerem na spacer, więc bye bye!! Do zobaczonka!
Pozdrawiamy <3
Wika :3
Julia :*

poniedziałek, 31 marca 2014

Soreczki! ;c

Na wstępie: PRZEPRASZAMY za to, że nie odzywałyśmy się przez tyyyyyle czasu, ale niestety żadna z nas nie miała za dużo czasu. Ja (czyt. Julia) szykuję się do testu szóstoklasisty i nauczyciele cisną nas nie miłosiernie! Na szczęście to już jutro, więc potem będzie luzik, ale nie do końca, bo jeszcze musimy ćwiczyć poloneza, a z naszą nauczycielką to... szkoda słów. ;c A co tam u Was? Mam nadzieję, że Wika w bliskiej przyszłości się pojawi i napisze do Was :D Mamy zmienić szablon? Piszcie! 
Pozdrawiam <3
Julia :*

wtorek, 11 marca 2014

Czeeeeeeeeeść!

Witam się z wami czeeeeeeść!! Niestety piszę tak wcześnie bo jadę wyrobić paszport i nie będzie mnie przez cały dzień :C Ale! Jeden plus to to, żeeee.... nie idę do szkoły!!! Jej! I jeszcze jeden news! Wczoraj kupiłam sobie książkę ooo.... One Direction!!!!! ^^ Ale się cieszę! Nawet nie wiecie jak! Może później wstawię jej zdjęcie ;) No to ja lece!
Papapa!! <3
Julia :*

wtorek, 4 marca 2014

Wycieczka

No hej Dzisiaj nie miałam w szkole lekcji bo byliśmy na wycieczce :D. Najpierw pojechaliśmy busem i tylne drzwi przez cało drogę były otwarte ;3 . Na miejscu z przewodnikiem , który nas oprowadzał najbardziej podobały mi się takie korytarze do których wchodziliśmy w kaskach nie było tam światła wiec telefonami świecielismy a ściany były wąskie i niseki wiec szyliśmy pochyleni w szeregu A gdy pan kazał nam wszystko wyłączy było tak ciemno że nic kompletnie nic nie było widać . Potem poszyliśmy Do Maca ale była zbyt duża kolejak wiec do Lidla poszyliśmy . Potem do szkoły mechaniczenj :D i tam była wystawa naukowa , były różne przyrządy np. Okulary które jak się zakładał widziało się odwrotni czyli jak wystawiłam prawą rękę  widziałam lewą , ''człowieka '' który miał serce cza było je pompować zgodnie z rytmem , i wiele innych . Potem poszliśmy na PKS  i wróciliśmy do domu . Dla mnie wycieczka była udana . ;)

Siemka, siemka!

Tutaj Julia! :P Niestety nie będzie to długa notka :C Zbliża się powoli wieczór, a ja nie sprawdziłam jeszcze lekcji, a znając życie mam coś zadane :/ Szkoła ledwie 2 dni, a mi już się odechciało :c Macie może aska? Ja mam, jeśli chcecie to pytać, pytać! :D Oto on --> http://ask.fm/muzaaaaaaaaaa Nie wiem co tu jeszcze napisać xD A! No tak! Byłam dziś na zakupach! Oto co kupiłam:
- Piżamę xdxd (taką jednoczęściową)
- Sweterek (biały w ciemne paski >>poziome<<) 
- Bluzę z królikiem :D
- Bieliznę (nie będę pisać dokładnie co xd)
- Kolczyki (sówki, czaszki, wąsy :3, krzyżyki, rozgwiazdy i jeszcze jedne, ale nie wiem jak je nazwać xD)
- T-shirt
I to by było na tyle :D Nie jestem pewna kiedy dokładnie napisze Wika, ale postaram się jej przypomnieć ;) Teraz niestety nie będziemy często pisać, ponieważ obie mamy szkołę i... sami wiecie :C 
Julia :*  
   

sobota, 1 marca 2014

Wika :D

Hej , w czoraj nic nie pisałam bo nic się ciekawego nie działo :P Może to że widziałam policię i ich tak światła migały i Tv nie dali mi ogląndać ;c . Dzisiaj nie wiem co będę robić może się do  Oliwi wybiorę lub  do Juli ale z tego co wiem to Julka  matmę robi . Ja nie mam nic zadane Hah . Ps. Wiem nie umiem pisać czytelnie ( z sensem ) . Może jeszcze wieczorem coś napiszę Pozdrawiam ~Wika

piątek, 28 lutego 2014

One Direction

Czeeeeeść!!!
Dzisiaj piszę do Was tylko ja xdd (czyt. Julia) :) Nie wiem co z Wiką, może napisze jutro ;) Mój wpis i tak nie będzie długi, bo muszę jeszcze robić lekcje z matmy (nawet nie wiecie jaka jest nasza pani od matmy! Zadała nam około 150 zadań!! Ja rozumiem, że to na ferie i wgl no ale bez przesady nie? -,-) 
Ale wracając do tematu! Jestem Directionerką (nie wiem jak wy). Jeżeli też nimi jesteście to pewnie słyszeliście już o akcji w Poznaniu. A mianowicie jest tam organizowany zlot fanów 1D. Ja bardzo chciałabym na to pojechać, ale moi rodzice znając życie się nie zgodzą, a oni nawet nie wiedzą, że ja lubię ten zespół. Możecie się ze mnie śmiać, ale nie wiem jak im to powiedzieć, że lubię One Direction, ale może lepiej nie mówić, aż w końcu samo jakoś tak wyjdzie? :C Nie wiem... Pomóżcie!!! Plissss!
Pozdrawiam
Julia :*