piątek, 28 lutego 2014

One Direction

Czeeeeeść!!!
Dzisiaj piszę do Was tylko ja xdd (czyt. Julia) :) Nie wiem co z Wiką, może napisze jutro ;) Mój wpis i tak nie będzie długi, bo muszę jeszcze robić lekcje z matmy (nawet nie wiecie jaka jest nasza pani od matmy! Zadała nam około 150 zadań!! Ja rozumiem, że to na ferie i wgl no ale bez przesady nie? -,-) 
Ale wracając do tematu! Jestem Directionerką (nie wiem jak wy). Jeżeli też nimi jesteście to pewnie słyszeliście już o akcji w Poznaniu. A mianowicie jest tam organizowany zlot fanów 1D. Ja bardzo chciałabym na to pojechać, ale moi rodzice znając życie się nie zgodzą, a oni nawet nie wiedzą, że ja lubię ten zespół. Możecie się ze mnie śmiać, ale nie wiem jak im to powiedzieć, że lubię One Direction, ale może lepiej nie mówić, aż w końcu samo jakoś tak wyjdzie? :C Nie wiem... Pomóżcie!!! Plissss!
Pozdrawiam
Julia :*

czwartek, 27 lutego 2014

Hey, Hi, Hello!

Siemka! Witamy! Oto blog, który będziemy pisać razem, czyli ja - Julia i Wiktoria :) Oto my:  












<-- To Julia :P


















<-- A to Wika :D


No więc tak: założyłyśmy ten blog po to aby opisywać nasze życie :D :P Może nie jest ono aż tak ciekawe, ale to nic! To nas nie zraża! xD Jesteśmy przyjaciółkami (jak widać z tytułu) i bardzo się lubimy! Będziemy starać się dodawać posty jak najczęściej możemy, ale nie zawsze będą one codziennie. 

Dzisiaj byłyśmy razem a lodowisku! Bardzo dobrze się bawiłyśmy i mamy również kilka fotek z tamtąd. Na początku jakoś musiałyśmy się tam dostać, więc pojechałyśmy autobusem (bo prawa jazdy jeszcze nie mamy :P) 
   


















Tak to my :D nie wystraszcie się czasami xD A oto zdjęcie naszych łyżew :3



















Niestety nie mamy żadnych zdjęć z samego lodowiska, gdyż nie wzięłyśmy telefonów ze sobą :D Tu macie jeszcze raz nas, ale tym razem już po lodowisku (jak się najeździłyśmy i strasznie bolały nas nogi, ale do zdjęcia trzeba było się jakoś uśmiechnąć :P)
Jak wracałyśmy już to Wiktoria popadła w depresję! Tak! Ponieważ cały czas dokuczała jej taka jedna jeszcze koleżanka i Wika nie mogła już wytrzymać.  
I oczywiście jadłyśmy dziś pączki! Kto by dziś nie jadł pączków, faworków czy słodyczy? :D Jak dalej komuś nie świta to... dziś Tłusty Czwartek!!! :)
No więc to by było na dziś tyle! 
Pozdrawiamy <3 
Wika :3
i Jula :*