poniedziałek, 31 marca 2014

Soreczki! ;c

Na wstępie: PRZEPRASZAMY za to, że nie odzywałyśmy się przez tyyyyyle czasu, ale niestety żadna z nas nie miała za dużo czasu. Ja (czyt. Julia) szykuję się do testu szóstoklasisty i nauczyciele cisną nas nie miłosiernie! Na szczęście to już jutro, więc potem będzie luzik, ale nie do końca, bo jeszcze musimy ćwiczyć poloneza, a z naszą nauczycielką to... szkoda słów. ;c A co tam u Was? Mam nadzieję, że Wika w bliskiej przyszłości się pojawi i napisze do Was :D Mamy zmienić szablon? Piszcie! 
Pozdrawiam <3
Julia :*

wtorek, 11 marca 2014

Czeeeeeeeeeść!

Witam się z wami czeeeeeeść!! Niestety piszę tak wcześnie bo jadę wyrobić paszport i nie będzie mnie przez cały dzień :C Ale! Jeden plus to to, żeeee.... nie idę do szkoły!!! Jej! I jeszcze jeden news! Wczoraj kupiłam sobie książkę ooo.... One Direction!!!!! ^^ Ale się cieszę! Nawet nie wiecie jak! Może później wstawię jej zdjęcie ;) No to ja lece!
Papapa!! <3
Julia :*

wtorek, 4 marca 2014

Wycieczka

No hej Dzisiaj nie miałam w szkole lekcji bo byliśmy na wycieczce :D. Najpierw pojechaliśmy busem i tylne drzwi przez cało drogę były otwarte ;3 . Na miejscu z przewodnikiem , który nas oprowadzał najbardziej podobały mi się takie korytarze do których wchodziliśmy w kaskach nie było tam światła wiec telefonami świecielismy a ściany były wąskie i niseki wiec szyliśmy pochyleni w szeregu A gdy pan kazał nam wszystko wyłączy było tak ciemno że nic kompletnie nic nie było widać . Potem poszyliśmy Do Maca ale była zbyt duża kolejak wiec do Lidla poszyliśmy . Potem do szkoły mechaniczenj :D i tam była wystawa naukowa , były różne przyrządy np. Okulary które jak się zakładał widziało się odwrotni czyli jak wystawiłam prawą rękę  widziałam lewą , ''człowieka '' który miał serce cza było je pompować zgodnie z rytmem , i wiele innych . Potem poszliśmy na PKS  i wróciliśmy do domu . Dla mnie wycieczka była udana . ;)

Siemka, siemka!

Tutaj Julia! :P Niestety nie będzie to długa notka :C Zbliża się powoli wieczór, a ja nie sprawdziłam jeszcze lekcji, a znając życie mam coś zadane :/ Szkoła ledwie 2 dni, a mi już się odechciało :c Macie może aska? Ja mam, jeśli chcecie to pytać, pytać! :D Oto on --> http://ask.fm/muzaaaaaaaaaa Nie wiem co tu jeszcze napisać xD A! No tak! Byłam dziś na zakupach! Oto co kupiłam:
- Piżamę xdxd (taką jednoczęściową)
- Sweterek (biały w ciemne paski >>poziome<<) 
- Bluzę z królikiem :D
- Bieliznę (nie będę pisać dokładnie co xd)
- Kolczyki (sówki, czaszki, wąsy :3, krzyżyki, rozgwiazdy i jeszcze jedne, ale nie wiem jak je nazwać xD)
- T-shirt
I to by było na tyle :D Nie jestem pewna kiedy dokładnie napisze Wika, ale postaram się jej przypomnieć ;) Teraz niestety nie będziemy często pisać, ponieważ obie mamy szkołę i... sami wiecie :C 
Julia :*  
   

sobota, 1 marca 2014

Wika :D

Hej , w czoraj nic nie pisałam bo nic się ciekawego nie działo :P Może to że widziałam policię i ich tak światła migały i Tv nie dali mi ogląndać ;c . Dzisiaj nie wiem co będę robić może się do  Oliwi wybiorę lub  do Juli ale z tego co wiem to Julka  matmę robi . Ja nie mam nic zadane Hah . Ps. Wiem nie umiem pisać czytelnie ( z sensem ) . Może jeszcze wieczorem coś napiszę Pozdrawiam ~Wika