Czeeeeeść!!!
Dzisiaj piszę do Was tylko ja xdd (czyt. Julia) :) Nie wiem co z Wiką, może napisze jutro ;) Mój wpis i tak nie będzie długi, bo muszę jeszcze robić lekcje z matmy (nawet nie wiecie jaka jest nasza pani od matmy! Zadała nam około 150 zadań!! Ja rozumiem, że to na ferie i wgl no ale bez przesady nie? -,-)
Ale wracając do tematu! Jestem Directionerką (nie wiem jak wy). Jeżeli też nimi jesteście to pewnie słyszeliście już o akcji w Poznaniu. A mianowicie jest tam organizowany zlot fanów 1D. Ja bardzo chciałabym na to pojechać, ale moi rodzice znając życie się nie zgodzą, a oni nawet nie wiedzą, że ja lubię ten zespół. Możecie się ze mnie śmiać, ale nie wiem jak im to powiedzieć, że lubię One Direction, ale może lepiej nie mówić, aż w końcu samo jakoś tak wyjdzie? :C Nie wiem... Pomóżcie!!! Plissss!
Pozdrawiam
Julia :*

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz