czwartek, 27 lutego 2014

Hey, Hi, Hello!

Siemka! Witamy! Oto blog, który będziemy pisać razem, czyli ja - Julia i Wiktoria :) Oto my:  












<-- To Julia :P


















<-- A to Wika :D


No więc tak: założyłyśmy ten blog po to aby opisywać nasze życie :D :P Może nie jest ono aż tak ciekawe, ale to nic! To nas nie zraża! xD Jesteśmy przyjaciółkami (jak widać z tytułu) i bardzo się lubimy! Będziemy starać się dodawać posty jak najczęściej możemy, ale nie zawsze będą one codziennie. 

Dzisiaj byłyśmy razem a lodowisku! Bardzo dobrze się bawiłyśmy i mamy również kilka fotek z tamtąd. Na początku jakoś musiałyśmy się tam dostać, więc pojechałyśmy autobusem (bo prawa jazdy jeszcze nie mamy :P) 
   


















Tak to my :D nie wystraszcie się czasami xD A oto zdjęcie naszych łyżew :3



















Niestety nie mamy żadnych zdjęć z samego lodowiska, gdyż nie wzięłyśmy telefonów ze sobą :D Tu macie jeszcze raz nas, ale tym razem już po lodowisku (jak się najeździłyśmy i strasznie bolały nas nogi, ale do zdjęcia trzeba było się jakoś uśmiechnąć :P)
Jak wracałyśmy już to Wiktoria popadła w depresję! Tak! Ponieważ cały czas dokuczała jej taka jedna jeszcze koleżanka i Wika nie mogła już wytrzymać.  
I oczywiście jadłyśmy dziś pączki! Kto by dziś nie jadł pączków, faworków czy słodyczy? :D Jak dalej komuś nie świta to... dziś Tłusty Czwartek!!! :)
No więc to by było na dziś tyle! 
Pozdrawiamy <3 
Wika :3
i Jula :*


  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz