poniedziałek, 31 marca 2014

Soreczki! ;c

Na wstępie: PRZEPRASZAMY za to, że nie odzywałyśmy się przez tyyyyyle czasu, ale niestety żadna z nas nie miała za dużo czasu. Ja (czyt. Julia) szykuję się do testu szóstoklasisty i nauczyciele cisną nas nie miłosiernie! Na szczęście to już jutro, więc potem będzie luzik, ale nie do końca, bo jeszcze musimy ćwiczyć poloneza, a z naszą nauczycielką to... szkoda słów. ;c A co tam u Was? Mam nadzieję, że Wika w bliskiej przyszłości się pojawi i napisze do Was :D Mamy zmienić szablon? Piszcie! 
Pozdrawiam <3
Julia :*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz