wtorek, 4 marca 2014
Wycieczka
No hej Dzisiaj nie miałam w szkole lekcji bo byliśmy na wycieczce :D. Najpierw pojechaliśmy busem i tylne drzwi przez cało drogę były otwarte ;3 . Na miejscu z przewodnikiem , który nas oprowadzał najbardziej podobały mi się takie korytarze do których wchodziliśmy w kaskach nie było tam światła wiec telefonami świecielismy a ściany były wąskie i niseki wiec szyliśmy pochyleni w szeregu A gdy pan kazał nam wszystko wyłączy było tak ciemno że nic kompletnie nic nie było widać . Potem poszyliśmy Do Maca ale była zbyt duża kolejak wiec do Lidla poszyliśmy . Potem do szkoły mechaniczenj :D i tam była wystawa naukowa , były różne przyrządy np. Okulary które jak się zakładał widziało się odwrotni czyli jak wystawiłam prawą rękę widziałam lewą , ''człowieka '' który miał serce cza było je pompować zgodnie z rytmem , i wiele innych . Potem poszliśmy na PKS i wróciliśmy do domu . Dla mnie wycieczka była udana . ;)
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz