wtorek, 4 marca 2014

Siemka, siemka!

Tutaj Julia! :P Niestety nie będzie to długa notka :C Zbliża się powoli wieczór, a ja nie sprawdziłam jeszcze lekcji, a znając życie mam coś zadane :/ Szkoła ledwie 2 dni, a mi już się odechciało :c Macie może aska? Ja mam, jeśli chcecie to pytać, pytać! :D Oto on --> http://ask.fm/muzaaaaaaaaaa Nie wiem co tu jeszcze napisać xD A! No tak! Byłam dziś na zakupach! Oto co kupiłam:
- Piżamę xdxd (taką jednoczęściową)
- Sweterek (biały w ciemne paski >>poziome<<) 
- Bluzę z królikiem :D
- Bieliznę (nie będę pisać dokładnie co xd)
- Kolczyki (sówki, czaszki, wąsy :3, krzyżyki, rozgwiazdy i jeszcze jedne, ale nie wiem jak je nazwać xD)
- T-shirt
I to by było na tyle :D Nie jestem pewna kiedy dokładnie napisze Wika, ale postaram się jej przypomnieć ;) Teraz niestety nie będziemy często pisać, ponieważ obie mamy szkołę i... sami wiecie :C 
Julia :*  
   

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz